LearnEnglish

İngilizce programlarına başlamadan önce uygulanan Seviye Tespit Sınavı ile doğru noktadan başlayarak dil öğretimi alınması sağlanmaktadır.Böylece öğrenciler kendi düzeylerine uygun sınıflarda eğitim alabilmektedirler.

10-12 kişilik sınıflarda kursiyer odaklı çalışma ortamı sağlanmaktadır.Konusunda uzman Türk ve Yabancı öğretmenler ile dersler işlenmekte ve takip edilmektedir.Sınıf eğitim danışmanları tarafından kişiye özel haftalık çalışma programı yapılmaktadır.

İngiltere’ de “David Game College”, Amerika ve Kanada’ da “ICES” okulları işbirliği ile İngilizce devam kurlarına katılınabilmektedir.

Öğrenilen konulara paralel kurum içerisinde düzenlenmiş olan DİL ATÖLYELERİNDE uygulamalı dil öğretimi sağlanmaktadır. En son Teknolojik Donanım kullanılarak İngiltere’deki okullarımızın değişik uyruklu öğrencileri ile “ONLINE” İngilizce yapılmaktadır.

“CAFE HOME” da yabancı öğretmenler ile konuşma aktiviteleri yapılmaktadır. Tablet kullanımı ile teknoloji sınıfına dönüşen ortamlarda “WEBINAR” uygulamaları yapılmaktadır.

English Home “ICEF ve OZ-KUR-DER” tarafından resmen tanınmaktadır.

Seviyeler

ELEMENTARY / A1.2 - A2.1
PRE-INTERMEDIATE / A2.2 - B1.1
INTERMEDIATE / B1.2 - B2.1
HIGH INTERMEDIATE / B2.2
UPPER INTERMEDIATE / B2.2 - C1.1
LOWER ADVANCED / C1.2 - C2.1