egitim_verilen_ulkeler

English Home Avrupa Dil Kursları 1998 yılında Şadi ALYENİ tarafından kurulmuştur.

English Home, 4-5-6 yaş grupları, İlköğretim grupları, lise   grupları ve yetişkinler için genel İngilizce eğitimleri, TOEFL, KPDS, ÜDS profeciency, SBS, YDS sınav programlarına hazırlamaktadır. Ayrıca Rusça, Almanca, Fransızca, İspanyolca ve Arapça lisan eğitimleri verilmektedir.

English Home’un tüm sınıflarında bilgisayar, projeksiyon ve akıllı tahta bulunmaktadır. Öğrencilerimizin boş zamanlarında kullanabileceği, internete girebileceği, İngilizce hikaye kitapları ve cd’leri kullanabileceği bir kütüphane bulunmaktadır.

Vizyonumuz

Dil öğretimi denildiğinde; tüm çalışanları, öğrencileri ve çevresinde güven veren yöntemi, konusunda uzman yerli ve yabancı öğretim kadrosu ile, kaliteli öğretim yapan, kalıcı, iddialı, saygın bir dil öğretim merkezi olmak.

Misyonumuz

Kursiyer odaklı hizmet anlayışımızı dil öğretimi konusunda dünyanın önde gelen kurumları ile işbirliği içerisinde bütünleştirerek;çağımızın teknolojisi ile iletişim araçlarından en üst seviyede yararlanıp değişimlere öncülük ederek,İngilizce,Almanca,Fransızca ve diğer dilleri Anadolu liseleri ve kolejler seviyesinde öğretmek,Türkiye’de ilk akla gelen,dünyada ilk sıralarda yer alan kurumlaşmış dil öğretim merkezleri arasında yer almak.

Eğitim Yöntemimiz

English Home’ da Yabancı Dil Öğretimi tüm dünyada benimsenen “İletişimsel Yaklaşım Metodu (Communicative Approach) ile yapılmaktadır. Ve öğrenci odaklı eğitim verilmektedir.

Amaç sadece öğretmek değil, öğrenileni “DİL ATÖLYELERİ” ile kullanabilme yeteneğini kazandırmaktadır.